9. oddíl vodních skautů Žraloci Kolín

Jsme klučičí oddíl a mezi naše aktivity patří hlavně plachtění, sjíždění řek a vše co voní vodou, vodáky či námořníky. To předpokládá trénink, pot a dřinu ale hlavně výkon. Nudit se tedy u nás rozhodně nikdo nestíhá.

Pravidelně jezdíme na výpravy jedodenní i vícedenní a každý rok na tábor. Vždy si užijeme super zábavu a nejedno dobrodružství a tak je pokaždé co zažít a o čem doma vyprávět. Často nás taky potkáš na lezecké stěně nebo jen tak venku při hraní softballu a spoustě dalších her. To nejcennější co nabízíme, je ale pocit uspokojení ze společného překonání obtíží, které na nás tam někde čekají.

Scházíme se každý pátek v 16 hodin – přes zimu v klubovnách na „Kalcovce“ v ulici Za Baštou 1300 a v létě na Loděnici „Na Háníně“.

kapitán oddílu:   Jan Jaroš – Benzín
tel.: 728 194 538, e-mail: jaroshonza@seznam.cz