Klubovny Kalcovka

V klubovnách se scházíme především za chladného počasí tedy asi od listopadu do dubna.

Budova, kde se nachází klubovny, je naším majetkem a jsou to vlastně bývalé šatny a zázemí volejbalového stadionu Na Kalcovce, který se na tomto místě nacházel do 80. let minulého století. Budova je jedinou stavbou, která ze stadionu zůstala, ostatní pohltila paneláková výstavba. Odtud tedy používáme název Kalcovka.

Klubovna na Kalcovce se nachází na adrese Za Baštou 1300, 280 02 Kolín 5.
Dostanete se k nám levými vstupními dveřmi do budovy.

Odkaz na mapy.cz

Pro zájemce o přespání v našich klubovnách – informace a kalendář obsazenosti zde

Loděnice SK Fortuna Hánín

Na loděnici se scházíme zhruba od dubna do října, kdy se dá využívat řeka Labe pro vodácký výcvik a přilehlá příroda a hřiště k nejrůznějším hrám.

Jak se k nám dotanete?

Autem: z kolínského nadjezdu směrem na Tři Dvory, potom vpravo do ulice V olšinkách, na konci doleva po asfaltové silničce mimo zástavbu, dále asi po 300 metrech odbočte doprava a po prašné cestě dojedete podél Labe až na loděnici.

Pěšky nebo na kole: ve směru z města se dejte k Elekrárně Kolín, kde se pod novým mostem dostanete k řece a poté stále proti proudu Labe 1,5 km.

Budova loděnice není naším majetkem, jsme zde pouze v pronájmu od sportovního klubu Fortuna Kolín.

Mapa loděnice na mapy.cz