Tábořiště Zahájí u Hněvkovic

Tábořiště je na léto 2024 již plně obsazeno.

Louku bez vybavení pronajímáme i na víkendy.

Pro zájemce o pronájem našeho tábořště:

Tábořiště je lokalizováno na louce u řeky Sázavy.

Kapacita: 50 osob / lůžek

Na louce je možné si přistavět vlastní dovezené stany.

Vybavení:
  • Dřevěná kuchyně s vybavením, vaří se na vyzkoušených a osvědčených kamnech. Na kamnech uvaříme výbornou stravu i ohřejeme dostatek vody – např. na koupel, také se zde usuší, co je třeba.
  • Jídelna je krytá, se stoly a lavicemi. Sklep vedle kuchyně – teplota 10°C.
  • Pitná voda je odebírána z blízké vesnice z veřejného vodovodu. WC – „chemické“.
  • Umývárka – žlaby s kohoutky a tekoucí vodou. Opticky krytý prostor na sprchování – studená čistá voda v neomezeném množství, teplá voda se musí ohřívat. A samozřejmě je možné se permanentně koupat a plavat v Sázavě.
  • Pro nákupy je vhodné používat auto – nakoupit lze v Hněvkovicích (3Km) a v Ledči nad Sázavou (8Km).
  • Lékař je též v Ledči n./S..
  • A na konec – cca. 1 km od tábořiště je kemp s kioskem, jehož umístění je vysloveně strategické neb naše tábořiště neruší ani hlukem a ani opticky, ale zároveň poskytuje starším a pokročilým možnost morálně si odpočinout po celém perném dni.
Cena:
  • Typ užívání: Osoba za den
  • Cena (základní): 35Kč
  • Cena (dětské organizace): 35Kč
  • Cena (skauti): 35Kč

Cena je pro skauty určena na 35 Kč/os/den, minimálně však na 1 000 Kč/den/tábořiště.

Za rezervaci tábořiště pro letní táborové termíny je vybírán poplatek 7 000 Kč. Na základě uhrazení rezervačního poplatku Vám bude vystavena závazná smlouva o pronájmu tábořiště, která zajistí klid a jistotu na obou stranách.

Dále je nutné uhradit náklady na chemické WC bez ohledu na počet účastníků – na týden za 5000 Kč.

Tedy cena, kterou budete muset uhradit, pojedete-li k nám v počtu 30-ti lidiček na 14-ti denní tábor, je 24 700 Kč (pobyt 14700 +WC 10000).

Kontaktní osoba:
Jan Hujíček – Hans
jan.hujicek@gmail.com

U umývárny je nyní postavena věž se skluzavkou.